Бенжамен Менді

Бенжамен Менді Фото:: Getty Images

У матчі восьмого туру АПЛ Манчестер Сіті на своєму полі сенсаційно поступився Вулвергемптону. Підсумковий рахунок - 0:2.

Перед початком поєдинку стало відомо, що захисник Ман Сіті Бенжамен Менді отримав травму. У футболіста було діагностовано пошкодження лівого підколінного сухожилля.

Примітно, що на початку нинішнього сезону Менді відновився після важкої травми коліна. Після повернення француз відіграв всього 175 хвилин.

Також додамо, що матч з Вулверхемптоном на позиції лівого захисника Манчестер Сіті почав Жоау Канселу. Олександр Зінченко залишився в запасі та з'явився на полі після перерви.

Нагадаємо, в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів Ман Сіті обіграв Динамо Загреб. Підсумковий рахунок - 2:0.