Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Твиттер Барселоны

У матчі восьмого туру ЛаЛіги Барселона на своєму полі приймала Севілью. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 4:0.

Розмочити рахунок в матчі каталонцям вдалося в середині першого тайму. На 27 хвилині Луїс Суарес наважився на удар через себе і не схибив.

На 32 хвилині Артуро Відаль подвоїв перевагу Барселони. Через три хвилини рахунок став розгромним - Усман Дембеле забив дальнім ударом.

Після перерви Севільї так і не вдалося переломити хід зустрічі. У свою чергу, Барселона відзначилася вчетверте - на 78 хвилині шедевральний гол Ліонеля Мессі зі штрафного поставив крапку в поєдинку.

Наприкінці матчу захисник Барселони Рональд Араухо отримав червону картку за фол останньої надії. Висловлюючи на адресу арбітра невдоволення тим, що сталося, Усман Дембеле дозволив собі зайвого, за що також був вилучений.

Нагадаємо, Барселона в матчі Ліги чемпіонів здобула вольову перемогу над Інтером. У свою чергу, Севілья обіграла АПОЕЛ в Лізі Європи.