Колос - Динамо

Колос - Динамо Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

У матчі десятого туру чемпіонату України Динамо розгромило Колос. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:0.

Таким чином, Динамо залишило свої ворота в недоторканності в шостому матчі поспіль. Раніше столичний клуб відіграв на нуль з Мальме (1:0), Ворсклою (5:0), Маріуполем (1:0), Дніпром-1 (2:0) і Лугано (0:0).

В останній раз Динамо вдавалося не пропускати на протязі стількох поєдинків у 2008 році. Тоді в період з 21 вересня по 21 жовтня кияни зіграли на сухо проти Чорноморця (3:0), Кривбасу (3:0), Фенербахче (0:0), Харкова (4:0), Зорі (5:0) і Порту (1:0).

Примітно, що в сезоні 2008/09 Динамо виграло чемпіонат України і дійшло до півфіналу Кубка УЄФА.

Нагадаємо, в матчі між Колосом і Динамо стався скандальний епізод. В ході другого тайму головний суддя матчу Андрій Коваленко призначив пенальті у ворота господарів за гру рукою Максима Максименка, показавши футболісту червону картку. Втім, як видно з повторів, м'яч потрапив в обличчя гравця ковалівської команди.