ЄВРО-2020

ЄВРО-2020

У четвер, 10 жовтня, у світі футболу відбулося чимало цікавих подій. Пропонуємо згадати головні з них.

Бельгія завоювала першу путівку на чемпіонат Європи 2020. «Червоні дияволи» розгромили Сан-Марино з рахунком 9:0 і забезпечили собі місце на майбутньому єврофорумі.

Кіпр на чужому полі здобув вольову перемогу над Казахстаном. Гості пропустили першими, однак зуміли відігратися - 2:1.

Перший тайм:

Другий тайм:

Естонія розписала мирову з Білоруссю - 0:0. Таким чином, естонці перервали серію з п'яти поразок поспіль.

Огляд першого тайму:

Огляд другого тайму:

Росія впевнено обіграла Шотландію. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:0.

Хорватія розгромила Угорщину. Віце-чемпіони світу перемогли завдяки трьом голам, забитим в першому таймі - 3:0.

Словаччина та Вельс зіграли внічию. Голів команди не забили - 0:0.

Австрія на своєму здобула вольову перемогу над Ізраїлем. Перший тайм господарі програли, однак у другому зуміли переломити хід зустрічі - 3:1.

Польща розгромила Латвію з рахунком 3:0. Героєм поєдинку став Роберт Левандовські, який оформив хет-трик.

Північна Македонія здолала Словенію. Підсумковий рахунок - 2:1.

Голландія на своєму полі здобула вольову перемогу над Північною Ірландією. Господарі пропустили за 25 хвилин до кінця гри, однак зуміли відповісти трьома голами - 3:1.

Молодіжна збірна України (U-21) поступилася одноліткам з Румунії. Підсумковий рахунок - 0:3.

Україна U-21

Україна U-21 Фото: frf.ro

Іран знищив Камбоджу у кваліфікації ЧС-2022. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 14:0.

Збірні України та Росії зможуть зіграти на ЄВРО-2020. Про це розповів президент УЄФА Александер Чеферін.

Петр Чех вирішив стати хокеїстом. Колишній воротар Челсі та Арсеналу готуватися почати кар'єру в хокейному клубі Гілфорд Фенікс.