Кваліфікація до ЄВРО-2020

Кваліфікація до ЄВРО-2020 Фото:: Getty Images

Сьогодні відбулися матчі 7 туру відбору на ЄВРО-2020 на групі Н. Нагадаємо, свою перемогу сьогодні здобула і Україна, яка обіграла в Харкові Литву.

Центральним матчем у восьмому секстеті була зустріч в Ісландії, куди завітала Франція. Чемпіони світу добули нелегку перемогу на виїзді. Єдиний м'яч був забитий з пенальті, відзначився Олівьє Жиру.

Ісландія - Франція 0:1

ГолЖиру, 66 (пен.)

ІсландІя: Халльдоурссон — Пальссон, Р. Сігурдссон, Арнасон, Скуласон — Гудмундссон (Бедварссон, 16), Сігурьонссон (Фіннбогасон, 73), Б. Бьярнасон, Траустасон (А. Сігурдссон, 81) — Сігторссон, Г. Сігурдссон.

Франція: Манданда — Павар, Варан, Ленгле, Дінь — Толіссо, Сиссоко, Матюїді — Грізманн, Жиру (Бен Йєддер, 78), Коман (Іконе, 88)

ПопередженняР. Сігурдссон, Сігурьонссон — Жиру, Павар, Толіссо

Втім вийти в лідери Франція не змогла. Турки мінімально здолали вдома Албанію і продовжують випереджати чемпіонів світу завдяки перемозі в очному матчі в Коньї. Сьогодні ж «османці» насилу здобули три очки. Дженк Тосун вразив ворота гостей лише на 90 хвилині. Туреччина і Франція мають по 18 очок, випереджаючи Ісландію на шість пунктів. Уже в понеділок одна з команд зможе оформити вихід на Євро-2020 після очної зустрічі в Парижі.

Туреччина - Албанія 1:0
Гол
: Тосун, 90.

Туреччина: Гонюк — Челік, Айхан (Сеюнджю, 46), Деміраль, Мераш — Туфан (Язиджи, 80), Такдемір, Белозоглу (Кахведжи, 66) — Чалханоглу, Йїлмаз, Тосун.

Албанія: Стракоша — Джимсіті, Дермаку, Ісмаїлі, Весели — Баре, Гьязула, Леньяні (Роши, 57) — Чікалеши (Балай, 83), Мемушай (Абраші, 72), Манай.

Попередження: Деміраль, Айхан, Туфан — Дермаку, Баре, Мемушай, Абраши, Джимсіті.

Також варто відзначити, що Андора мінімально здолала Молдову і обійшла наших сусідів у турнірній таблиці за результатами очних матчів.

Андора - Молдова 1:0
Гол
: Валес, 63.

Андорра: Гомес — Рубіо, Ліма, Ліовера, Сан-Ніколас — Клементе (Ребес, 73), Валес, Вієйра, Сервос — Мартінес Алехо (Алаес, 6), Пуйоль (Родрігес, 83).

Молдова: Кошелєв — Граур, Посмак, Препеліта, Рябчук — Чеботару, Міхалєв (Дєдов, 72), Іоніце — Гінсарі, Суворов, Бойчук.

Попередження: Рубіо, Мартінес, Сервос — Гінсарі, Чеботару, Суворов.

Видалення: Гінсарі.

Відзначимо, вчора відбулися матчі 7-го туру відбору до ЄВРО:

Бельгія завоювала першу путівку на чемпіонат Європи 2020. «Червоні дияволи» розгромили Сан-Марино з рахунком 9:0 і забезпечили собі місце на майбутньому єврофорумі.

Кіпр на чужому полі здобув вольову перемогу над Казахстаном. Гості пропустили першими, однак зуміли відігратися - 2:1.

Естонія розписала мирову з Білоруссю - 0:0. Таким чином, естонці перервали серію з п'яти поразок поспіль.

Росія впевнено обіграла Шотландію. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:0.

Хорватія розгромила Угорщину. Віце-чемпіони світу перемогли завдяки трьом голам, забитим в першому таймі - 3:0.

Словаччина та Вельс зіграли внічию. Голів команди не забили - 0:0.

Австрія на своєму здобула вольову перемогу над Ізраїлем. Перший тайм господарі програли, однак у другому зуміли переломити хід зустрічі - 3:1.

Польща розгромила Латвію з рахунком 3:0. Героєм поєдинку став Роберт Левандовські, який оформив хет-трик.

Голландія на своєму полі здобула вольову перемогу над Північною Ірландією. Господарі пропустили за 25 хвилин до кінця гри, однак зуміли відповісти трьома голами - 3:1.