Телеканали Футбол 1/Футбол 2

Телеканали Футбол 1/Футбол 2 Фото:: Footballua.tv

Телеканали Футбол 1 / Футбол 2 презентують телепрограму на тільки що почалася тиждень.

Сьогодні, 14 вересня, відбудуться матчі відбору на чемпіонат Європи. Наші канали покажуть два поєдинки: Україна - Португалія і Франція - Туреччина.

У вівторок підійде до кінця жовтневий цикл кваліфікації ЄВРО-2020. На наших каналах ви зможете стежити відразу за декількома протистояннями з різних куточків Європи.

Після матчів національних команд повернеться клубний футбол. Уже в п'ятницю наші телеканали покажуть матчі УПЛ, Бундесліги і Ліги 1. У суботу та неділю список поповнитися поєдинками із Серії А і ЛаЛіги.

І не забудьте в неділю о 21:20 почати перегляд аналітичної передачі Великий Футбол, яка традиційно пройде на каналі Футбол 1. У прямому ефірі Олександр Денисов, В'ячеслав Шевчук, Віктор Леоненко та Михайло Метревелі обговорюватимуть найгарячіші теми українського футболу минулого тижня.

Пропонуємо вам список онлайн-трансляцій на тиждень:

14 жовтня:

21:35 Україна - Португалія (Футбол 1)

21:35 Франція - Туреччина (Футбол 2)

15 жовтня:

18:50 Фінляндія - Вірменія (Футбол 1)

21:35 Швеція - Іспанія (Футбол 1)

21:35 Швейцарія - Ірландія (Футбол 2)

18 жовтня:

18:55 Шахтар - Колос (Футбол 1)

21:40 Ніцца - ПСЖ (Футбол 2)

21:25 Айнтрахт - Баєр 04 (Футбол 1)

19 жовтня:

13:55 Ейбар - Барселона (Футбол 1)

15:55 Лаціо - Аталанта (Футбол 2)

16:25 РБ Лейпциг - Вольфсбург (Футбол 1)

17:55 Атлетіко - Валенсія (Футбол 2)

18:55 Наполі - Верона (Футбол 1)

19:25 Боруссія Д - Боруссія М (Футбол 2)

21:40 Ювентус - Болонья (Футбол 1)

21:55 Мальорка - Реал (Футбол 2)

20 жовтня:

13:25 Сассуоло - Інтер (Футбол 2)

13:55 Маріуполь - Дніпро-1 (Футбол 1)

15:55 Сампдорія - Рома (Футбол 1)

15:55 Бордо - Сент-Етьєн (Футбол 2)

18:55 Гоффенгайм - Шальке (Футбол 2)

19:25 Олімпік - Ворскла (Футбол 1)

21:40 Мілан - Лечче (Футбол 2)

Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Читай наш телеграм-канал.