Футбольні фанати

Футбольні фанати Фото:: Getty Images

У матчі восьмого туру відбору до ЄВРО-2020 Молдова - Албанія був забитий досить курйозний гол.

На 34-й хвилині за рахунку 0:1 голкіпер господарів Олексій Кошелєв вийшов на перехоплення, проте в простій ситуації не зумів зафіксувати м'яч в руках. Цим скористався нападник суперника Кеіді Барі, який без особливих зусиль переправив м'яч в порожні ворота.

Відзначимо, до кінця поєдинку молдавани пропустили ще двічі. Підсумковий рахунок зустрічі - 0:4.

Центральним матчем секстету стала зустріч в Парижі між лідерами групи Францією і Туреччиною. Гра вийшла рівною, проте атаки французів виглядали гостріше. Хід поєдинку змінили заміни. Жиру вийшов на поле на 73 хвилині, а вже на 76-й відкрив рахунок після подачі з кутового. Втім, турки відігралися через шість хвилин. Айхан відгукнувся на подачу зі штрафного і пробив Стіва Манданда. Команди відкладають питання виходу на ЄВРО на листопад.