Валерий Федорчук

Валерий Федорчук Фото:: Офіційний сайт УПЛ

У матчі 11 туру чемпіонату України Маріуполь на своєму полі приймав Дніпро-1. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу господарів - 1:0.

У першому таймі вболівальники голів не побачили. Команди мали кілька моментів для взяття воріт один одного, проте не змогли їх реалізувати.

Рахунок був відкритий в кінцівці матчу. На 82 хвилині Валерій Федорчук вивів Маріуполь вперед. Даний гол і вирішив долю протистояння.

Маріуполь - Дніпро-1 1:0

Гол: Федорчук, 82.

Маріуполь: Гальчук, Дава, Кирюханцев (Полегенько, 80), Чоботенко, Танковський, Топалов (Чех, 86), Горбунов, Мішньов, Чурко (Путря, 74), Федорчук, Тищенко.

Дніпро-1: Юрчук, Шаповал, Логінов, Сафронов, Гує (Лопирьонок, 74), Сніжко (Батагов, 46), Кравченко, Назаренко, Когут, Чичиков (Коркішко, 33), Супряга.

Попередження: Сніжко (29), Чоботенко (45), Кирюханцев (48), Тищенко (88).

Після цього матчу Маріуполь з 13 очками посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ. Дніпро-1, маючи на два пункти менше, розташовується на восьмій позиції.