Додо

Додо Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Гравець Шахтаря Додо прокоментував нічию з Динамо Загреб (2:2) в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів:

- На жаль, ми не перемогли. Ми працювали весь тиждень, щоб заробити три очки вдома. Зіграли внічию, але хотіли здобути перемогу. Треба перемагати на виїзді.

Коли сталося пенальті, все було дивно. На нашу думку - це не пенальті. Була звичайна боротьба, але арбітр поставив пенальті. У нас є сумніви з цього приводу.

У команд тепер по чотири очки. Дуже важливо виграти й завоювати три очки в матчі-відповіді.

Я багато працював, щоб домогтися довіри тренерського штабу. Мені дуже допомагають. Я допоміг команді та, сподіваюся, зможу допомагати й надалі.

Нагадаємо, Додо з'явився на полі на 66 хвилині, замінивши Сергія Болбата. На 75 хвилині бразилець забив, зрівнявши рахунок.

Відеоогляд матчу Шахтар - Динамо Загреб:

Відзначимо, що в 11 турі чемпіонату України Шахтар розгромив Колос. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 6:0.