Олександр Рябоконь

Олександр Рябоконь Фото:: Сайт УПЛ

Сьогодні проходять матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Одним з перших путівку в наступну стадію отримала Десна. Миколаїв чинив гідний опір представнику УПЛ і відкрив рахунок на 17 хвилині. Однак голи Картушова і Філіппова вивели чернігівців вперед. Господарі знайшли в собі сили та відігралися в середині другого тайму.

Однак уже через чотири хвилини пропустили третій м'яч від Філіппова, який і став переможним для гостей. У компенсований час Десна забила ще один гол завдяки Картушову, а господарі догравали матч удесятьох через вилучення Кравченко. Підсумковий рахунок 2:4 дозволив Десні вийти в 1/4 фіналу.

Центральним матчем 1/8 фіналу Кубка України стане гра між Динамо і Шахтарем в Києві. Онлайн-трансляція матчу Динамо - Шахтар на НСК Олімпійському буде доступна у нас на сайті.

Також пропонуємо ознайомитися з інфографікою матчу Динамо - Шахтар. Ми зібрали для вас 10 фактів про протистояння команд в Кубку України.