Игорь Пластун

Игорь Пластун Фото:: Footboom

У матчі 13 туру Гент зіграв внічию з Андерлехтом. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 3:3.

В ході матчу «буйволи» програвали з рахунком 1:3. Від поразки команду врятували голи Романа Яремчука та Ігоря Пластуна.

Після поєдинку Пластун прокоментував свій результативний удар. Захисник наголосив на важливості голи свого земляка.

«Мій гол став дуже важливим моментом матчу. Завжди важливо, коли ви зрівнюєте рахунок на 94 хвилині.

Перші 25 хвилин другого тайму були поганими з нашого боку, Андерлехт виграв від цього. Але це футбол, тут все може трапитися, у чому ви й самі переконалися.

Після голу Яремчука ми почали вірити в камбек і помітили, що в цьому щось є», - сказав Ігор Пластун.

Нагадаємо, що Гент зіграв внічию з Вольфсбургом в останньому матчі Ліги Європи. Бельгійці програвали по ходу матчу, проте зуміли відігратися завдяки дублю Романа Яремчука.