Кіліан Мбаппе

Кіліан Мбаппе Фото:: Getty Images

У матчі 12 туру Ліги 1 Діжон, що розташовується в зоні вильоту турнірної таблиці, на своєму полі приймав лідера чемпіонату ПСЖ. Фінальний свисток арбітра зафіксував сенсаційну перемогу господарів з рахунком 2:1.

На 19 хвилині ПСЖ відкрив рахунок - відзначився Кіліан Мбаппе. У компенсований час Діжон зумів відігратися - забив Мунір Чуяр. У дебюті другого тайму Хондер Кадіс вивів господарів вперед. Як виявилося, гол 24-річного футболіста став вирішальним.

Після цього матчу ПСЖ з 27 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці Ліги 1. Діжон, маючи 12 зароблених балів, розташовується на 18 сходинці.

Примітно, що ПСЖ зазнав третьої поразки в нинішньому розіграші чемпіонату Франції. Раніше парижани поступилися Ренну (1:2) і Реймсу (0:2).

Нагадай, в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів ПСЖ розгромив Брюгге. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:0.