Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Getty Images

Барселона в середині тижня розгромила Вальядолід і довела свою переможну серію в чемпіонаті Іспанії до п'яти матчів. Така серія дозволила каталонцям очолювати турнірну таблицю Ла ліги, випереджаючи на одне очко мадридський Реал.

Втім, візит до Валенсії в гості до Леванте не здавався легкою прогулянкою для «блаугранас», адже в останні роки «жаби» регулярно відбирали очки у Барселони. Здавалося, що на цей раз все складеться для команди Вальверде позитивно, коли Мессі реалізував пенальті в кінцівці першого тайму. Однак у другому на Барселону чекала катастрофа. Три пропущені голи за сім хвилин поставили хрест на зусиллях каталонців до перерви - 1:3.

Леванте - Барселона 3:1