Челсі

Челсі Фото:: Твиттер Челси

У матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Челсі зіграв внічию з Аяксом. Англійці програвали 1:4, але знайшли в собі сили відігратися.

Таким чином, Челсі став третьою англійською командою, якій вдалося відіграти три голи в матчі Ліги чемпіонів. В останній раз представнику АПЛ дане звершення підкорилося у 2005 році.

Тоді у фінальному матчі ЛЧ проти Мілана Ліверпуль зробив так зване Стамбульське диво. Мерсисайдці програли першу половину з рахунком 0:3, проте після перерви зуміли зрівняти рахунок і перевести гру в екстра-тайми. В результаті «червоні» здобули перемогу в серії післяматчевих пенальті.

Також відзначимо, що Челсі переміг у п'ятому матчі АПЛ поспіль. Підопічні Лемпарда впоралися з Вотфордом.