Дуглас Коста

Дуглас Коста Фото:: Твіттер Ювентуса

У групі D відбувся матч четвертого туру Ліги чемпіонів між московським Локомотивом і туринським Ювентусом.

Команди швидко обмінялися голами. На четвертій хвилині Ремзі добив м'яч у сітку після невдалих дій Гільєрме в рамці. А вже через вісім хвилин підопічні Сьоміна зрівняли. Другий раз за два тижні Міранчук відзначається в ворота туринської команди.

«Стара синьйора» володіла перевагою в матчі, але пробити кіпера не вдавалося. У того немов відкрилося «друге дихання» після прикрої помилки. Свої шанси не використав Ігуаїн і Роналду. Відверто сказати, португалець провів не найкращий поєдинок. Саррі навіть замінив Кріштіану в кінцівці зустрічі. Йдучи Роналду не потиснув руку тренеру. Цікаво, чим закінчиться ця історія.

Героєм матчу став екс-гравець Шахтаря Дуглас Коста, який вийшов на заміну в середині другого тайму. Бразилець класно обігрався з Ігуаїн, увійшов в штрафну і катнув м'яч повз Гільєрме. 1:2 на 90+3 хвилині! У москвичів не було шансів відігратися!

Ювентус відірвався від Локомотива на сім очок, а отже забезпечив собі вихід в плей-офф. Команда Сьоміна на третьому рядку з трьома пунктами.

Також у квартеті D зіграють Баєр і Атлетіко. Стартовий свисток у Леверкузені прозвучить о 22:00. Один з наших каналів покаже зустріч у прямому ефірі.

На вихідних Ювентус здобув мінімальну перемогу в туринському дербі проти Торіно - 1:0. Перемогу підопічним Саррі приніс точний удар Маттейса де Лігта. Дивіться фрагменти зустрічі: