Динамо Загреб - Шахтер

Сьогодні відбувся матч четвертого туру групи С Ліги чемпіонів, в якому Динамо Загреб приймало Шахтар.

Матч минулого туру Ліги чемпіонів між Шахтарем і Динамо завершився внічию. Перемога дозволяла б обом командам стати явними фаворитами в боротьбі за місце в плей-офф. Втім, потрібно розуміти, що нічия 0-0 або 1-1 була б на руку Динамо, яке отримувало б перевагу за особистими зустрічами.

Травми Соломона і Коноплянки змусили Каштру ставити в основі Коваленко і зміщувати Марлоса на фланг. Також в основі вийшов Додо, який посадив на лаву запасних Болбата. Як і в Харкові, донеччани захопили ініціативу зі старту і зуміли відкрити рахунок. Мораес пройшов по флангу і прострілив на Алана Патріка, який розстріляв ворота Ліваковіча впритул.

Надалі гра статі на зустрічних курсах. Вологий газон не тільки додавав динаміки грі, але і збільшував відсоток браку у обох команд. Шахтар дозволяв супернику багато свободи у своїй штрафній і це призвело до пропущеного м'яча. Теофіль-Катрін подав на Петковіча і хорват з двох метрів розстріляв ворота Пятова. Ніхто з гравців Шахтаря не зміг нав'язати боротьбу високому форварду.

Такий хід поєдинку повторював харківський матч, проте рахунок 1-1 грав уже на руку Динамо. Проте, саме хорватська команда створювала більш небезпечні моменти біля чужих воріт. Шахтарю допомагали неузгоджені дії захисту загребської команди, а ось оборона донеччан з працею справлялася зі швидкісними Оршічем і Ольмо.

Другий тайм лише підтвердив, що матч піде за харківським сценарієм. Динамо продовжувало тиснути, але корективи в гру внесли два видалення. Спочатку Моро заробив другий «гірчичник», збивши Мораеса. А через кілька хвилин уже Марлос зробив необов'язковий фол і також пішов. Коли Іванушець пройшов як ножем по маслу крізь захист Шахтаря і вивів Динамо вперед, здавалося, що гра завершена. А після взяття воріт від Адемі багато вболівальників донеччан напевно вимкнули телевізор.

А даремно! Моментів у Шахтаря особливо не було, але Мораес таки зміг скоротити розрив у рахунку в компенсований час. Такий хід гри змусив П'ятова йти в атаку і виривати перемогу і це дало результат! У боротьбі в штрафному Теофіль-Катрін ліктем вдарив в обличчя Андрія і VAR не упустив цей момент. У підсумку вирішальний м'яч забив Тете, який вийшов кількома хвилинами раніше на заміну. Підсумкові 3-3 дозволяють Шахтарю обігнати Динамо завдяки особистим зустрічам. «Гірникам» дуже щастило в даному матчі, проте морально-вольові якості команди і бажання битися до останньої хвилини допомогло підопічним Каштру. Попереду ще дві гри, так що show must go on!

У наступному турі донеччани зіграють на виїзді з Манчестер Сіті, а хорватська команда відправиться в гості до Аталанти.

Динамо Загреб - Шахтар 3-3

Голи: Петковіч, 25, Іванушецб, 83, Адемі, 89 - Алан Патрік, 13, Мораес, 90+3, Тете, 90+8

Динамо Загреб: Ліваковіч — Теофіль-Катрін, Ділавер, Періч — Стояновіч (Іванушець, 72), Моро, Адемі, Леовац — Ольмо, Оршіч (Гіра, 77) — Петковіч (Кандзьор, 90+1).

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко (Дентіньо, 86), Ісмаїлі — Степаненко (Маркос Антоніо, 90), Алан Патрік (Тете, 85) — Марлос, Коваленко, Тайсон — Мораес.

Попередження: Ділавер, Моро, Адемі, Теофіль-Катрін - Марлос.

Видалення: Моро, 74 - Марлос, 79.

Нагадаємо, сьогодні Баварія здолала Олімпіакос, а Ювентус здобув виїзну перемогу над Локомотивом.