Кайл Вокер в ролі воротаря

Кайл Вокер в ролі воротаря Фото:: Global Look Press

У матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Аталанта і Манчестер Сіті зіграли внічию. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:1. Втім, поєдинок запам'ятався не тільки голами.

Наприкінці поєдинку в воротах Манчестер Сіті з'явився польовий гравець - Кайл Вокер. Правий захисник перевтілився в голкіпера за збігом певних обставин.

У перерві основний воротар «містян» Едерсон був замінений через пошкодження. Клаудіо Браво, котрий вийшов на заміну, також не зміг дограти до фінального свистка, заробивши видалення на 81 хвилині. Третього голкіпера в заявці Ман Сіті не виявилося. На роль стража воріт вибрали Вокера.

В результаті Кайлу вдалося зберегти свої ворота в недоторканності. Футболіст кілька разів вступав в гру, зокрема - парирував штрафний удар від Руслана Малиновського. До слова, часу в рамці воріт англієць провів чимало - поєдинок завершився лише на 98 хвилині.

У паралельному матчі Шахтар зіграв внічию з Динамо Загреб. Поєдинок з божевільним сценарієм завершився з рахунком 3:3.