Криштиану Роналду

Криштиану Роналду Фото:: Getty Images

У матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Ювентус обіграв Локомотив. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.

На 81 хвилині форвард Ювентуса Кріштіану Роналду був замінений, що трапляється вкрай рідко. Про причини зняття з гри португальця розповів наставник «Старої Синьори» Мауріціо Саррі:

- Він був замінений через побоювання за його фізичний стан. Уже в кінці першого тайму були ознаки для занепокоєння, у другому таймі теж були такі моменти, коли він прискорювався. Ми побоювалися, що він може отримати пошкодження, яке може завадити йому в майбутньому.

Додамо, що в поточному сезоні Кріштіану Роналду провів за Ювентус 13 матчів, відзначившись шістьма голами та двома асистами.

До слова, в останньому турі чемпіонату Італії Ювентус обіграв Торіно. Єдиний гол в матчі забив Маттейс де Лігт.