Олександр Яковенко

Олександр Яковенко Фото:: Телеграф

Експерт телеканалів Футбол 1/Футбол 2 та екс-нападник киян Олександр Яковенко в програмі Шлях до Гданська прокоментував нічию Динамо в матчі Ліги Європи проти Копенгагена (1:1):

«Динамо не дорахувалося очок на полі суперника. Підопічні Михайличенка виглядали краще, ніж в Києві, де перший тайм їм відверто не вдався. Сьогодні вони включилися з перших хвилин і перегравали суперника.

Копенгаген - Динамо

Копенгаген - Динамо Фото: Getty Images

Не можна сказати, що кількість створених моментів і ударів по воротах показує картину гри, кияни могли створити більше. Практично вся гра проходила на половині поля суперника. Вважаю, що Динамо домінувало», - закінчив Олександр Яковенко.

До речі, своєю думкою про матч Копенгаген - Динамо поділився Олександр Головко. Екс-динамівець розклав все по поличках.

Звіт про матч Копенгаген - Динамо читайте в нашому матеріалі.