Баварія - Боруссія

Баварія - Боруссія Фото:: Твіттер Баварії

У матчі 11 туру чемпіонату Німеччини Баварія на своєму полі приймала Боруссію Д. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 4:0.

Розмочити рахунок в матчі Баварії вдалося вже на 17 хвилині - відзначився Роберт Левандовскі. Даний гол виявився єдиним у першому таймі.

Роберт Левандовскі

Роберт Левандовскі Фото: Твіттер Баварії

У дебюті другої половини гри мюнхенці подвоїли перевагу - на 47 хвилині забив Серж Гнабрі. На 76 хвилині Левандовскі оформив дубль і довів рахунок до розгромного. Через чотири хвилини автогол Матса Хуммельса поставив крапку в поєдинку.

Баварія - Боруссія Д 4:0

Голи: Левандовскі, 17, 76, Гнабрі, 47, Хуммельс (автогол), 80.

Баварія: Ноєр, Кімміх, Алаба, Павар, Горетцка (Алькантара, 72), Мартінес, Гнабрі (Коутіньо, 70), Девіс, Коман (Перішич, 76), Левандовскі, Мюллер.

Боруссія Д: Бюркі, Хакімі, Аканджі, Хуммельс, Шульц, Гетце (Ройс, 61), Вайгль (Пако Алькасер, 61), Брандт, Вітцель, Азар, Санчо (Геррейро, 36).

Попередження: Ройс (63), Коман (67), Кімміх (90).

Після цього матчу Баварія з 21 очком посідає третє місце в турнірній таблиці Бундесліги. Боруссія Д, маючи 19 зароблених балів, розташовується на п'ятому місці.