Тайсон

Тайсон Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

В рамках 14 туру чемпіонату України пройшов матч Шахтар - Динамо. Донеччани здобули перемогу з рахунком 1:0. В ході другого тайму стався вкрай неприємний інцидент. Матч був зупинений на три хвилини через прояви расизму з боку ультрас Динамо.

Серед постраждалих опинився Тайсон. Хавбек Шахтаря, не витримавши образ, вибив м'яч в напрямку фанатського сектора гостьової команди. Крім цього, бразилець показав своїм кривдникам середній палець, за що в підсумку був видалений.

Додамо, що в першому таймі серйозну травму отримав Жуніор Мораєс. Гравець був доставлений в лікарню для проведення МРТ.

Нагадаємо, в останньому матчі Ліги чемпіонів Шахтар вирвав нічию з Динамо Загреб. Донеччани зуміли відігратися з 1:3.

У свою чергу, Динамо розписало мирову з Копенгагеном в Лізі Європи. Кияни пропустили першими, однак зуміли забити гол у відповідь - 1:1.