Габріела Матіас

Габріела Матіас Фото:: Instagram

В рамках 14 туру чемпіонату України Шахтар - Динамо (1:0) стався вкрай неприємний інцидент. Матч був зупинений на три хвилини через прояви расизму з боку ультрас Динамо.

Серед постраждалих опинився Тайсон. Хавбек Шахтаря, не витримавши образ, вибив м'яч в напрямку фанатського сектора гостьової команди. Крім цього, бразилець показав своїм кривдникам середній палець, за що в підсумку був видалений.

Інцидент викликав величезний резонанс. Те, що відбулося вже прокоментували Олександр Денисов, Неймар та інші відомі особистості. Серед інших, підтримку Тайсону висловила його дружина Габріела Матіас.

Габріела зробила публікації в Інстаграм-Сторіс, в яких розкритикувала поведінку фанатів смайликами і фразою «Відраза. Ти підлий».

Також Матіас зробила окремий пост, в якому підписала фотографію чоловіка наступними словами підтримки:

- Ми вчимося бути сильними! Ми рано зрозуміли, що нам потрібно боротися у два-три рази більше. Ми навчилися чинити опір і боротися за себе! І ти воїн з народження. Боротьба триває, і ми сильні!

Додамо, що в першому таймі матчу серйозну травму отримав Жуніор Мораєс. Гравець був доставлений в лікарню для проведення МРТ.

Нагадаємо, в останньому матчі Ліги чемпіонів Шахтар вирвав нічию з Динамо Загреб. Донеччани зуміли відігратися з 1:3.

У свою чергу, Динамо розписало мирову з Копенгагеном в Лізі Європи. Кияни пропустили першими, однак зуміли забити гол у відповідь - 1:1.