Торган Азар і Еден Азар

Торган Азар і Еден Азар Фото:: Твіттер збірної Бельгії

У групі I відбулися матчі 9-го туру відбору до Євро-2020.

БЕЛЬГІЙЦІ ЗНИЩИЛИ РОСІЮ

У матчі лідерів очікувано перемогла Бельгія. Банда Роберто Мартінеса знищила росіян в Пітері - 4:1.

Знущання почалося в середині першого тайму. Фактично всю гру зробили брати Азари. Спочатку Еден асистував Торгану, а потім і сам двічі розписався у воротах Гільєрме.

У другому таймі бронзові призери останнього чемпіонату світу забили всього один гол. Ромелу Лукаку відзначився після передачі Де Брюйне.

Гірку пілюлю для росіян підсолодив Джикия, який на 79-й хвилині забив гол престижу.

Росія - Бельгія 1:4

Голи: Джикия, 79 - Т. Азар, 19, Е. Азар, 33, 40, Р. Лукаку, 72.

Росія: Гільєрме - Маріо Фернандес, Семенов, Джикия, Петров - Оздоєв, Зобнин (Кузя, 62) - Іонов, Міранчук, Жирков (Бакаєв, 50) -
Дзюба (Комличенко, 81).

Бельгія: Куртуа - Альдервейрельд, Бойята, Вермален (Денайер, 67) - Кастаньо, Де Брюйне, Вітсель, Т. Азар - Мертенс (Тілеманс, 52), Р. Лукаку (Батшуайі, 77), Е. Азар.

Попередження: Петров.

ПОДВИГ САН-МАРІНО

У матчі аутсайдерів, як і в поєдинку лідерів, фаворит був очевидний. Власне, нічого не завадило Казахстану переграти суперника - 3:1. Єдине, що хотілося б виділити в контексті не найбільш яскравого матчу відбору, так це перший м'яч Сан-Марино на турнірі. Автором цієї знаменної події став нападник Доманьяно (Сан-Марино) Марко Бернарди. Тепер різниця м'ячів у цій збірній становить 1:46.

ШОТЛАНДІЯ МІНІМАЛЬНО ЗДОЛАЛА КІПР

Уже в дебюті зустрічі Райан Крісті відкрив рахунок. Півзахисник Селтіка змістився в центр і красивим ударом поцілив у дальній кут воріт збірної Кіпру.

На старті другої половини зустрічі господарі зуміли вирівняти рахунок на табло. І тут не обійшлося без футбольного шедевра. Гіоргос Єфрем пробив з льоту, і м'яч влетів прямо в верхній правий кут воріт. Маршалл був безсилий.

Проте гості все ж зуміли вриватися вперед. Як виявилося, цей м'яч став вирішальним. Джон МакГінн випередив захисника і пробив точно в нижній кут після подачі з флангу. Остаточний рахунок - 1:2.

Обидві команди втратили шанси зіграти на чемпіонаті Європи, проте після цієї зустрічі шотландці обійшли кіпріотів в турнірній таблиці. Перед останнім туром, в якому Шотландія зіграє з Казахстаном вдома, підопічні Стіва Кларка займають третє місце в турнірній таблиці. Кіпр — четвертий. 19 листопада їх чекає виїзд до лідерів групи — бельгійцям.

Кіпр - Шотландія 1:2

Голи: Ефрем, 47 - Крісті, 12, Макгинн, 53.

Кіпр: Пардо - Кістки, Меркіс, Кусулос, Каро (Кастанос, 42) - Іоанну, Деметрій, Папуліс, Кір'яков (Теодору, 77), Ефрем (Шполяріч, 74) - Сотера.

Шотландія: Маршалл - Тейлор, Маккенна, Галлахер, Палмер - Крісті, Макгинн, Форрест (Берк, 72), Джек, Макгрегор - Нейсміт (Макберні, 62).

Попередження: Деметрій - Макгрегор, Маккенна, Макгинн, Тейлор, Палмер.