Збірна Хорватії

Збірна Хорватії Фото:: Твіттер Федерації футболу Хорватії

Хорватія в разі домашньої перемоги над Словаччиною гарантувала собі участь у фінальній частині Євро-2020. Виїзна перемога над словаками 4:0, говорила про те, що у «картатих» хороші шанси впоратися з опонентом. Втім, домашній поєдинок виявився для команди Даліча куди складніше.

Перший тайм і зовсім залишився за гостями, за яких забив Боженік. Лише після перерви хорватам вдалося повернутися в гру, а потім і схилити чашу терезів на свою користь. Голи Влашич і Петкович допомогли господарям в цьому. Після видалення у Словаччині Хорватія збільшила свою перевагу після гола Перішича - 3:1

Хорватія - Словаччина 3:1
Голи:
Влашич, 56, Петкович, 60, Перішич, 74 - Боженік, 32
Хорватія: Лівакович, Чалет-Цар, Едвай, Перич, Баришич, Влашич (Ковачич, 75), Модріч, Брозовіч, Ребич (Брекало, 54), Петкович, Перішич (Оршіч, 82)
Словаччина: Дубравка, Пекарік, Шкріньяр, Вавро, Ханко, Лоботка, Руснак (Гараслін, 63), Мак, Хамшик, Куцка (Грошовскі, 79), Боженік (Дюриш, 72)
Попереджені: Чалет-Цар, 13, Ребич, 43 - Мак, 23, Мак, 66, Дубравка, 79
Вилучений: Мак, 66

Становище в групі Е відбору до Євро-2020 зобов'язувало Уельс обігравати Азербайджан на виїзді. Будь-який інший результат фактично позбавляв валлійців шансів на одну з двох прямих путівок до фінальної частини.

Усвідомлюючи важливість результату, Уельс не став відкладати вирішення питання в довгий ящик. Кіффер Мур відкрив рахунок вже на 10-й хвилині матчу. Ще до перерви Харрі Вілсон подвоїв перевагу гостей. 2:0 - Уельс продовжує боротьбу в кваліфікації.

Азербайджан - Уельс 0:2