Душан Тадіч

Душан Тадіч Фото:: Getty Images

Один з лідерів збірної Сербії півзахисник Душан Тадич поділився очікуваннями від матчу з Україною.

- 0:5 у Львові? Це одна з найважчих поразок, яких ми зазнали, і у всіх нас є частка відповідальності за те, що сталося. Я не буду зараз вдаватися  чому і як, я просто скажу, що ми так багато втратили, і тепер ми збираємося зробити все, щоб повернутися.

Що стосується матчу з Люксембургом, то в першому таймі ми грали досить добре, і було багато позитивних моментів, але в другому таймі було боляче, що ми не зробили все, що можемо. Сучасний футбол такий, що ви завжди повинні виконувати те, що потрібно, ми професіонали і у нас великий досвід. Просто деякі речі з другого тайму не повинні відбуватися з нами, не повинно бути такого розслаблення.

Коли ми потрапили в цю групу, знали, що в України є відмінні якості і потенціал, знали, що тільки дві команди з трійки фаворитів групи вийдуть на Євро. У нас ще є надія - цього мало, але ми повинні зробити все по максимуму. У нас не повинно бути сумнівів, іноді ми виглядаємо дуже добре, але потім наступають погані моменти. Ми повинні бути більш стабільними, як команда.

Також своїми думками про гру з Сербією поділитися главній тренер збірної України Андрій Шевченко. Україні важливо набрати очки.

Відзначимо, що напередодні матчу з Україною тренер збірної Сербії Любиша Тумбаковіч також відповів на питання журналістів. Наставник тверезо оцінює шанси своєї команди.

Матч з командою Шевченка відбудеться в неділю о 16:00. Нічия дозволить збірній України посісти місце в першому кошику під час жеребкування Євро-2020, яка відбудеться 30 листопада в Бухаресті.

Пропонуємо ознайомитися з програмою прямих трансляцій на телеканалах Футбол 1/Футбол 2 на 14-17 листопада. Матчі топ-команд будуть показані в прямому ефірі.