Мессі-Суарес-Грізманн

Мессі-Суарес-Грізманн Фото:: Getty Images

У центральному матчі ігрового дня Барселона впевнено переграла Боруссію на Камп Ноу - 3: 1.

Результат команді Вальверде зробили ті, хто цим має займатися. Грізне каталонське тріо «синьо-гранатових» Мессі-Суарес-Грізманн зробили свою роботу на відмінно.

Мессі та Суарес обопільно асистували один одному в першому таймі. Крім того, Лео став «підношувачем снаряда» для французького новачка Барселони Грізманн, з яким в аргентинця не найкращі стосунки.

Боруссія відповіла одним голом. Санчо на 77-й хвилині відзначився з передачі Брандта.

Барселона гарантувала собі перше місце, набравши 11 очок. Боруссія та Інтер посперечаються за другу сходинку. Шансів більше у Боруссії, яка зіграє зі Славією. Інтеру пощастило менше — в Мілан завітає Барселона.

Барселона - Боруссія Д 3:1

Голи: Суарес, 29, Мессі, 33, Грізманн, 67 - Санчо, 77

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Ленгле, Умтіті, Фірпо - Ракітіч (Відаль, 78), Бускетс, Де Йонг - Мессі, Суарес (Ваге, 90+1), Дембеле (Грізманн, 26).

Боруссія Д: Бюркі - Піщек (запаскудили, 76), Аканджі, Хуммельс, Шульц (Санчо, 46) - Вітсель, Вайгль (Гетце, 85) - Хакимі, Брандт, Геррейро - Ройс.

Попередження: Мессі, Бускетс - Геррейро.

Інтер, у свою чергу, переграв Славію, викинувши празький колектив з єврокубків. Перший тайм закінчився нічиєю — на гол Мартінеса відповів Соучек. Проте в другій половині італійці дотиснули суперника. Лукаку і все той же Мартінес зробили рахунок - 3:1 на свою користь.

Славія - Інтер 1:3

Голи: Соучек, 37 (з пенальті) - Мартінес, 19, 88, Лукаку, 81.

Славія: Даніел Колар - Цоуфал, Фрідріх (Такач, 83), Кудела, Боріл - Соучек, Гушбауер (Зелений, 70) - Масопуст, Станчу (Траоре, 58), Шевчик - Олайінка

Інтер: Ханданович - Де Врей, Шкрініар, Годін - Кандрева, Брозовіч, Валеро (Гальярдіні, 77), Весіно (Еспозіто, 80), Бірагі (Лазаро, 76) - Мартінес, Лукаку

Попередження: Кудела - Весіно, Мартінес.

Нагадаємо, вчора в Лізі чемпіонів відбувся ряд захватних поєдинків. Шахтар зумів вирвати нічию на полі Ман Сіті завдяки голу Манора Соломона. У паралельному матчі Аталанта розібралася з Динамо Загреб і залишилася в перегонах за плей-офф.

У групі А ПСЖ зумів вирвати нічию на полі Реала і гарантувати собі перше місце у квартеті. В іншій грі групи Брюгге привіз нічию з поля Галатасарая.

Баварія не залишила шансів Црвені Звезді в гостях. Покер записав на свій рахунок Роберт Левандовські. У паралельному поєдинку Жозе Моуріньо здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів для Тоттенхема. Жертвою став Олімпіакос.

Ювентус мінімально здолав вдома Атлетіко завдяки голу Пауло Дібали. Такий результат залишає шанси на плей-офф Байєру, який обіграв в гостях Локомотив.