Дмитрий Михайленко

Дмитрий Михайленко Фото:: Сайт Дніпра

Дніпро в минулому турі Favbet Ліги вперше за кілька місяців здобув перемогу, обігравши Ворсклу. У 16-му турі дніпрян чекав виїзд до іншого аутсайдеру чемпіонату - ФК Львів. Перемога давала можливість команді Михайленко віддалитися від зони вильоту і наблизитися до середини таблиці.

Гості швидко взялися за справу і вже на 15-й хвилині відкрили рахунок зусиллями Дмитра Коркішка. Подвоїти свою перевагу дніпрянам вдалося на 16-й хвилині, але вже другого тайму, коли відзначився Ігор Когут. 2:0 - Дніпро-1 здобуває другу перемогу поспіль на аутсайдером УПЛ.

Львів - Дніпро-1 0:2
Голи:
Коркішко, 15, Когут, 61
Львів: Сарнавський, Люлька, Приймак (Богунов, 46), Братков, Борзенко, Мартан (Зубков, 72), Вітор, Татарка, Шина, Вітор Пернамбуко (Велвес, 77), Ренан
Дніпро-1: Юрчук, Логінов, Гуйє, Шаповал, Лопирьонок, Булеца, Когут (Чичиков, 85), Сніжко (Вакулко, 79), Кравченко, Супряга (Назаренко, 74), Коркішко
Попереджені: Приймак, 42 - Супряга, 43, Лопирьонок, 45 + 2

Нагадаємо, що після матчу Дніпро-1 - Ворскла разроз суддівський скандал. Тренер полтавчан Юрій Максимов був вкрай незадоволений призначеним пенальті.