Назарій Русин

Назарій Русин Фото:: Динамо

У матчі 16 туру чемпіонату України лицем до лиця зійшлися Зоря і Карпати. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Віктора Скрипника з рахунком 2:0.

Відкрити рахунок в матчі Зорі вдалося на 54 хвилині - відзначився Віталій Вернидуб. На 87 хвилині Назарій Русин подвоїв перевагу луганчан, поставивши крапку в поєдинку.

Після цього матчу Зоря з 31 балом в активі піднялася на другу сходинку в турнірній таблиці FavBet Ліги. Луганчани на один пункт обігнали Динамо, яке завтра зіграє з Олімпіком. У свою чергу, Карпати, маючи 11 очок, розташовується на десятому місці.

Так, Зоря реабілітувалася за поразку від Олександрії в минулому турі. Тоді луганчани не змогли відповісти на гол підопічних Володимира Шарана.