Євро-2020 в Римі

Євро-2020 в Римі

30 листопада відбулося жеребкування групового етапу Євро-2020. Україна зіграє з Нідерландами, Австрією і одним з переможців плей-офф - Румунія / Грузія / Північна Македонія / Косово / Білорусь.

Свій шлях на турнірі команда Шевченка почне в Амстердамі 14 червня проти Нідерландів. 18 червня наша команда битиметься з переможцем плей-офф в Бухаресті, а 22 червня в останньому матчі відбору «жовто-сині» зіграють з Австрією в тому ж Бухаресті. Також став відомий повний календар групового етапу Євро-2020.

12 червня

22:00 Туреччина - Італія (Рим)

13 червня

16:00 Вельс - Швейцарія (Баку)
19:00 Данія - Фінляндія (Копенгаген)
22:00
Бельгія - Росія (Санкт-Петербург)

14 червня

16:00 Англія - Хорватія (Лондон)
19:00 
Австрія - Румунія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь (Бухарест)
22:00 
Нідерланди - Україна (Амстердам)

15 червня

16:00 Шотландія/Норвегія/Сербія/Ізраїль - Чехія (Глазго)
19:00 
Польща - Боснія та Герцеговина/Словаччина/Ірландія/Північна Ірландія (Дублін)
22:00 Іспанія - Швеція (Більбао)

16 червня

19:00 Ісландія/Угорщина/Болгарія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь - Португалія (Будапешт)
22:00 Франція - Німеччина (Мюнхен)

17 червня

16:00 Фінляндія - Росія (Санкт-Петербург)
19:00 
Туреччина - Вельс (Баку)
22:00 Італія - Швейцарія (Рим)

18 червня

16:00 Україна - Румунія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь (Бухарест)
19:00 Данія - Бельгія (Копенгаген)
22:00 Нідерланди - Австрія (Амстердам)

19 червня

16:00 Швеція - Боснія та Герцеговина/Словаччина/Ірландія/Північна Ірландія (Дублін)
19:00 
Хорватія - Чехія (Глазго)
22:00 
Англія - Шотландія/Норвегія/Сербія/Ізраїль (Лондон)

20 червня

16:00 Ісландія/Угорщина/Болгарія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь - Франція (Будапешт)
19:00 Португалія - Німеччина (Мюнхен)
22:00
 Іспанія - Польща (Більбао)

21 червня

19:00 Італія - Вельс (Рим)
19:00 Швейцарія - Туреччина (Баку)

22 червня

19:00 Румунія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь - Нідерланди (Амстердам)
19:00 Україна - Австрія (Бухарест)
22:00
Росія - Данія (Копенгаген)
22:00 Фінляндія - Бельгія (Санкт-Петербург)

23 червня

22:00 Хорватія - Шотландія/Норвегія/Сербія/Ізраїль (Глазго)
22:00 Чехія - Англія (Лондон)

24 червня

19:00 Боснія та Герцеговина/Словаччина/Ірландія/Північна Ірландія - Іспанія (Більбао)
19:00 Швеція - Польща (Дублін)
22:00 Португалія - Франція (Будапешт)
22:00 Німеччина - Ісландія/Угорщина/Болгарія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь (Мюнхен)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спекотна ведуча жеребкування Євро-2020, з якої ви забудете про складний регламент

1/8 фіналу

27 червня, 19:00. 2А - 2В (Амстердам)
27 червня, 22:00
. 1А - 2С (Лондон)
28 червня, 19:00
. 1С - 3 D/E/F (Будапешт)
28 червня, 22:00
. 1В - 3 A/D/E/F (Більбао)
29 червня, 19:00
. 2D - 2Е (Копенгаген)
29 червня, 22:00
. 1F - 3 A/B/C (Бухарест)
30 червня, 19:00
. 1D - 2F (Дублін)
30 червня, 22:00. 1Е - 3 A/B/C/D (Глазго)

1/4 фіналу

3 липня, 19:00. Переможець 1/8 фіналу 5 - Переможець 1/8 фіналу 6 (Санкт-Петербург)
3 липня, 22:00. Переможець 1/8 фіналу 3 - Переможець 1/8 фіналу 1 (Мюнхен)
4 липня, 19:00. Переможець 1/8 фіналу 4 - Переможець 1/8 фіналу 2 (Баку)
4 липня, 22:00. Переможець 1/8 фіналу 7 - Переможець 1/8 фіналу 8 (Рим)

1/2 фіналу

7 липня, 22:00. Переможець чвертьфіналу 1 - Переможець чвертьфіналу 2 (Лондон)
8 липня, 22:00. Переможець чвертьфіналу 4 - Переможець чвертьфіналу 3 (Лондон)

ФІНАЛ

12 липня, 22:00. Переможець півфіналу 1 - Переможець півфіналу 2 (Лондон)

Нагадаємо, що букмекери називають Францію фаворитом Євро-2020. Далі йдуть Англія і Бельгія. Україна займає 10 місце. Пропонуємо згадати все голи підопічних Шевченко у відборі на чемпіонат Європи:

Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Читай наш телеграм-канал.