Томас Мюллер

Томас Мюллер Фото:: Офіційний сайт Баварії

Мюнхенська Баварія на тижні розгромила Црвену Звезду в Лізі чемпіонів з рахунком 6:0. У 13-му турі Бундесліги мюнхенців чекало куди більш серйозне випробування в особі леверкузенського Байєра. У разі успіху Баварія могла наздогнати Лейпциг, який очолив таблицю після перемоги над Падерборн, але у гостей були інші плани.

Леон Бейлі, якому двічі асистував Кевін Фолланд, протягом першого тайму засмутив уболівальників на Альянц Арені. На два влучні удари гравця Байєра мюнхенці відповіли лише влучним ударом Томаса Мюллера. Для гравця Баварії єтот гол став першим у нинішньому сезоні в чемпіонаті Німеччини. Втім, з огляду на остаточний результат це досягнення баварців навряд чи порадувало.

Баварія - Байєр 1:2
Голи:
Мюллер, 34 - Бейлі, 10, Бейлі, 35
Баварія: Нойер, Алаба, Павар, Горетцка, Кімміх, Гнабрі, Мартінес (Алькантара, 81), Девіс, Мюллер (Коутіньйо, 69), Перішич (Коман, 69), Левандовскі
Байєр: Градецькі, Та, Венделл (Сінкгравен, 65), Амірі, Л.Бендер, Чарлес Арангіс (Демірбай, 80), Баумгартлінгер, С.Бендери, Діабі, Бейлі (Белларабі, 63), Фолланд
Попереджені: Горетцка, 90 + 6 - Баумгартлінгер, 42, Белларабі, 90 + 3, С.Бендери, 90 + 4
Вилучений: Та, 81

Відзначимо, що Левандовскі зробив покер за 14 хвилин, встановивши рекорд Ліги чемпіонів

Раніше повідомлялося, що Роберт Левандовскі перенесе операцію. За інформацією ЗМІ, поляк відчуває серйозний дискомфорт в області паху.