Кальярі - Сампдорія

Кальярі - Сампдорія Фото:: Getty Images

Поки вся увага світової футбольної громадськості була прикута до церемонії вручення Золотого м'яча-2019, в Італії завершився 14 тур Серії шедевральним матчем між Кальярі та Сампдорією.

Поєдинок проходив невдало для господарів. Дубль Фабіо Квальярелли допоміг Сампдорії комфортно вести в рахунку в середині другого тайму. На 70 хвилину зустрічі генуезці вигравали з рахунком 1:3. Втім, Жоао Педро примудрився оформити дубль за дві хвилини та відновити паритет. Розв'язка поєдинку настала в компенсований час. На 90+3 хвилині тренер Кальярі випустив на поле форварда Черрі, який через три хвилини зумів вирвати перемогу для господарів.

Ця перемога дозволила остров'янам повернутися на 4 місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. У наступному турі Кальярі відправиться в гості до Сассуоло, а Сампдорія прийме на своєму полі Парму.

Кальярі - Сампдорія 4:3
Голи
: Наїнгголан, 69, Жоао Педро, 75, 76, Черрі, 90+6 - Квальярелла, 38, 70, Рамірес, 52.

Кальярі: Рафаел - Фараго, Пісакане, Клаван, Пеллегріні - Кастро (Нандес, 57), Чігаріні, Рог (Іоніце, 84) - Наїнгголан - Сімеоне (Черрі, 90+3), Жоао Педро.

Сампдорія: Аудеро - Торсбі, Феррарі, Коллі, Мурру - Рамірес (Капрарі, 77), Війєра, Екдаль (Лінетти, 74), Янкто - Габбьядіні (Рігоні, 81), Квальярелла.

Попередження: Нандес, Фараго, Черрі - Коллі.

Нагадаємо, що в лідери чемпіонату Італії вийшов Інтер. На вихідних «неррадзурі» обіграли вдома СПАЛ завдяки дублю Лаутаро Мартінеса.