Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Твиттер Барселоны

У суботу, 7 грудня, у світі футболу відбулося чимало цікавих подій. Пропонуємо згадати головні з них.

УКРАЇНА

Олександрія здобула впевнену перемогу над Ворсклою - 3:0. Полтавчани так і не зуміли нав'язати боротьбу учаснику Ліги Європи, пропустивши три м'ячі.

Колос розгромив Дніпро-1 - 4:0. Команда Костишина увірвалася в верхню шістку.

З турнірною таблицею FAVBET Ліги можна ознайомитися за посиланням.

АНГЛІЯ

У центральному матчі туру Манчестер Юнайтед в гостях здолав Манчестер Сіті - 2:1. Після 16-ти турів команда Гвардіоли вже на 14 очок відстає від Ліверпуля, який у свою чергу, не зазнав проблем з Борнмут на виїзді - 2: 1.

З іншими результатами матчів АПЛ і турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

ІСПАНІЯ

Реал обіграв Еспаньол (2:0). Голи у ворота каталонської команди забивали французи — Варан і Бензема.

Барселона влаштувала гольову феєрію на Камп Ноу, обігравши Мальорку - 5:2. Знову при справі тріо Мессі-Суарес-Грізманн. До речі, аргентинець оформив 35-й хет-трик в ЛаЛізі — це рекорд.

З іншими результатами матчів ЛаЛіги та турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

ІТАЛІЯ

Лаціо здобув вольову перемогу над Ювентусом 2:1, завдавши Саррі першої поразки в якості тренера «бьянконері».

Наполі розписав мирову з Удінезе - 1:1. Неаполітанці продовжили серію без перемог в чемпіонаті до семи матчів.

Дебютний гол Малиновського в Серії А допоміг Аталанте перемогти Верону - 3:2.

З іншими результатами матчів Серії А і турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

НІМЕЧЧИНА

Боруссія М зуміла добути вольову перемогу над Баварією (2:1) і продовжила утримувати лідерство.

У декількох хвилинах від першого місця був Лейпциг, але результат матчу в Менхенгладбаху залишив команду Нагельсманна на другій сходинці. Проте, «бики» впевнено обіграли колишню команду свого наставника — Гоффенгайм - 3:1.

Боруссія Д каменя на камені не залишила від Фортуни (5:0) і піднялася на третю сходинку. Фрайбург на останніх хвилинах вирвав перемогу у недавнього суперника Олександрії в Лізі Європи — Вольфсбурга 1:0.