Шахтер - Аталанта

Шахтер - Аталанта Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Команди група С Ліги чемпіонів сезону 2019/20 до останнього туру зберегли інтригу в боротьбі за друге місце в квартеті. На те, щоб потрапити в плей-офф претендували Шахтар, Динамо Загреб і Аталанта. При цьому найкраща позиція була у Шахтаря, який влаштовувала і нічия, в разі не виграшу Динамо у Манчестер Сіті. Аталанті потрібна була тільки перемога над Шахтарем у харківському поєдинку.

У першому таймі команди створили достатньо моментів, щоб відкрити рахунок. М'яч одного разу навіть побував у воротах Голліні після удару Віктора Коваленка. Але радість Шахтаря була недовгою, адже гол не був зарахований після перегляду епізоду за допомогою VAR. Мінімальний офсайд.

Відеоповтор зіграв вирішальну роль і в другому таймі і знову не на користь Шахтаря. На 66-й хвилині Кастань зміг проштовхнути м'яч повз П'ятова у ворота. У рефері була підозра на офсайд у Алехандро Гомеса, але після довгого розгляду на табло стадіону загорівся рахунок 0:1. У Шахтаря було ще досить часу забити рятівний гол, але замість цього після видалення Додо (арбітр побачив в діях бразильця неспортивну поведінку) господарі пропустили ще. Після удару Малиновського, який вийшов на заміну в другому таймі, Пашалич добив м'яч у ворота. Остаточний рахунок встановив Госенс вже в доданий час. 0:3 - Шахтар навесні буде грати в Лізі Європи.

Шахтар - Аталанта 0:3