Кингсли Коман

Кингсли Коман Фото:: Getty Images

Вінгер мюнхенської Баварії Кінгслі Коман був змушений достроково завершити матч з Тоттенхемом (3:1). Команда Ганса-Дітера Фліка зуміла зіпсувати повернення Жозе Моуріньо в Лігу чемпіонів. Матч лідерів квартету В носив лише символічний характер.

За результатами обстеження гравцеві діагностували розрив капсули колінного суглоба. Докладні терміни відновлення залишаються невідомими. 23-річний француз провів на полі 27 хвилин і був замінений на Томаса Мюллера в середині першого тайму.

На рахунку гравця 12 матчів, один забитий м'яч та два асисти в нинішньому сезоні німецької Бундесліги. Мюнхенці займають сьому сходинку в турнірній таблиці чемпіонату після 14 зіграних турів.

Німецький гранд набрав максимум очок за підсумками групового турніру (18), не зазнавши жодної поразки.

По закінченню групового турніру визначилися всі склади кошиків на жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, яке відбудеться 16 грудня.