Олексій Михайличенко

Олексій Михайличенко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У ці хвилини проходить поєдинок 6 туру Ліги Європи за участю віце-чемпіона України. Онлайн-трансляція матчу Динамо - Лугано доступна у нас на сайті.

Кияни володіли перевагою в першому таймі, не реалізувавши купу моментів. А ось Лугано зміг забити з єдиного свого шансу. Дальмонте втік по флангу і подав на Араторе, який впритул розстріляв ворота Бущана. Ніхто так і не накрив форвард Лугано. За підсумками першого тайму Динамо мінімально поступається швейцарському опонентові.

Матч розпочався о 19:55. Пряма трансляція матчу Динамо - Лугано буде доступна на одному з наших телеканалів. До слова, букмекери вважають підопічних Олексія Михайличенка фаворитами матчу Ліги Європи.