Юрій Маркімов

Юрій Маркімов Фото:: Офіційний сайт Ворскли

Після перемоги ФК Львів над Колосом напередодні стало ясно, що матч Ворскла - Карпати визначить команду, яка закінчить першу частину сезону Favbet Ліги на останньому місці. Команди підходили до очного поєдинку з однаковою кількістю очок - по 11.

Основні події матчу вклалися в дванадцяти хвилин в кінці першого тайму. На 30-й хвилині навісом Пердута з флангу скористався Луїзао і відкрив рахунок. Через дев'ять хвилин рівність відновив Бойчук. Команди пішли б на перерву за рахунку 1:1, якби не пенальті в ворота гостей. Дердо призначив пенальті, углядівши гру рукою у Халла. Вирок арбітра чітко виконав Васін.

У команд ще було по одному реальному моменту, щоб змінити рахунок в ту або іншу сторону, але результат не змінився. 2:1 на користь Ворскли - Карпати зимують на дні Favbet Ліги.

Ворскла - Карпати 2:1