Кевин Де Брюйне

Кевин Де Брюйне Фото:: Твіттер Ман Сіті

У матчі 17 туру чемпіонату Англії лицем до лиця зійшлися Арсенал і Манчестер Сіті. Поєдинок завершився розгромною перемогою «городян» з рахунком 3:0.

Примітно, що всі голи Ман Сіті забив у першому таймі. На другій хвилині забив Кевін Де Брюйне. Через 13 хвилин відзначився Рахім Стерлінг. За п'ять хвилин до перерви Де Брюйне оформив дубль. У другому таймі команда Хосепа Гвардіоли довела поєдинок до переможного завершення.

Після цього матчу Ман Сіті з 35 очками займає третє місце в турнірній таблиці АПЛ, відстаючи від лідируючого Ліверпуля на 14 очок. Арсенал, маючи 22 бали, розташовується на дев'ятій позиції. Від зони вильоту лондонців відокремлюють сім пунктів.

Нагадаємо, в матчі 6-го туру групового турніру Ліги Європи Арсенал розписав результативну нічию з льєжським Стандартом. Підсумковий рахунок - 2:2.

У свою чергу, Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Динамо Загреб в Лізі чемпіонів. Англійці виграли групу С.