Роман Яремчук

Роман Яремчук Фото:: Getty Images

У матчі 19 туру чемпіонату Бельгії Остенде на своєму полі приймав Гент. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Примітно, що Гент почав поєдинок з трьома українцями у складі. Півзахисник був замінений на 60 хвилині, а захисник і форвард дограли матч до фінального свистка.

Рахунок в матчі був відкритий на 10 хвилині. Яремчук пробивав по воротах Остенде, однак голкіпер парирував удар українця. Першим на добиванні опинився Лоран Депуатр.

Втім, господарі не здалися і зуміли перевернути гру. На 27 хвилині Ендрю Хюльсагер зрівняв рахунок. А на 54 хвилині Рональд Варгас і зовсім приніс перемогу своїй команді.

Нагадаємо, в завершальному матчі групового раунду Ліги Європи Гент обіграв Олександрію. Підсумковий рахунок - 2:1.