Десна - Динамо

Десна - Динамо Фото:: Офіційний Instagram Динамо Київ

У неділю, 15 грудня, в світі футболу відбулося чимало цікавих подій. Пропонуємо згадати головні з них.

FAVBET Ліга

Динамо мінімально здолало Десну - 1:0. Кияни пішли на зимову перерву в якості другої команди чемпіонату.

Олександрія обіграла Дніпро-1 - 2:1. Всі голи були забиті з пенальті, арбітр видалив двох гравців дніпрян - зустріч вийшла спекотною.

Ворскла здобула перемогу над Карпатами. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.

Наші за кордоном

Руслан Малиновський знову забив за Аталанту. На жаль, гол українця не врятував бергамців від поразки в поєдинку Серії А проти Болоньї.

Олександр Зубков приніс перемогу Ференцварошу Сергія Реброва. Гравець, який виступає за «Фаді» на правах оренди з Шахтаря, забив єдиний гол у поєдинку чемпіонату Угорщини.

Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун разом потрапили в стартовий склад Гента на матч чемпіонату Бельгії. Втім, українці не допомогли «буйволам» уникнути поразки від Остенде.

Скандалом завершився візит Романа Зоззулі в гості до Райо Вальєкано. Фанати господарів скандували образливі речі на адресу українця, через що поєдинок Райо з Альбасете ні дограли.

Європейські чемпіонати

В АПЛ Манчестер Сіті розгромив Арсенал - 3:0. Примітно, що всі голи «городяни» забили в першому таймі.

Евертон відібрав очки у Манчестер Юнайтед. Поєдинок на Олд Траффорд завершився нічиєю - 1:1.

Тоттенгем вирвав перемогу над Вулвергемптоном - 2:1. Вирішальний гол забив Ян Вертонген в компенсований час.

У Серії А Ювентус впевнено обіграв Удінезе - 3:1. Дублем відзначився Кріштіану Роналду.

Рома здобула вольову перемогу над СПАЛом - 3:1. «Вовки» першими пропустили, проте зуміли перевернути хід гри.

Мілан і Сассуоло розписали мирову. За 90 хвилин жодна з команд так і не зуміла забити - 0:0.

Фіорентина врятувалася в матчі з Інтером в компенсований час. Поєдинок завершився нічиєю - 1:1.

Верона врятувала матч проти Торіно, програючи 0:3. У підсумку поєдинок завершився нічиєю - 3:3.

У ЛаЛізі Вільярреал несподівано обіграв Севілью. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.

Реал Мадрид вирвав нічию проти Валенсії - 1:1. Мадридців врятував гол Каріма Бензема на останніх секундах поєдинку.

У Бундеслізі Вольфсбург обіграв Боруссію М. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.