Маленька сенсація мала місце у групі «С» Ліги Чемпіонів. Вчора «ПСЖ»  вдома не зміг подолати скромний «Андерлехт» - команду, яку два тижні тому розгромив з рахунком 5:0.

Бельгійці зробили серйозні  висновки з тої поразки і навіть забили першими. Де Зеув розстріляв ворота Сірігу. Господарі були приголомшені діями гост5й. Однак знайшли в собі сили на миттєву відповідь. Попереду «Андерлехт» був лише дві хвилини. А зрівняв рахунок ніхто інший як Златан Ібрагімович.

Швед вразив ворота гостей лиш з другої спроби, спершу м'яч влучив у стійку воріт. А на 82-ій хвилині бельгійська команда ще й залишилася у меншості. Клештан отримав від рефері другу жовту картку. Утім, французи перевагою не скористалися, тож у підсумку 1:1.

Головний тренер «Андерлехта» Джон Ван ден Бром зізнався журналістам, що щиро гордий за гру своєї команди:

-  Завжди мрієш про щось надреальне, проте я як тренер не чекав більшого від матчу з ПСЖ. Вважаю, ми взяли реванш за домашню поразку 5:0. Дисципліна була, команда билася за результат. Я можу пишатися своїми гравцями.