Наполі і міланський Інтер закривали програму 18-го туру Серії А. «Нерадзуррі» святкували перемогу на полі суперника з рахунком - 3: 1. У першому таймі обидві команди встигли обмінятися голами - дубль на свій рахунок записав Ромелу Лукаку, а неаполітанці зуміли відквитати лише один м'яч зусиллями Аркадіуша Міліка. М'яч, забитий Лаутаро Мартінесом на 62 хвилині, встановив остаточний рахунок на табло стадіону в Неаполі.

Перемога над командою Дженнаро Гаттузо дозволила Інтеру повернутися на вершину турнірної таблиці чемпіонату Італії, випереджаючи Ювентус лише за додатковими показниками.

Наполі - Інтер 1:3

Голи: Мілік, 39 -Лукаку, 13, 33, Мартінес, 62.

Наполі: Мерет, Хюсай (Лосано, 81), Манолас, Ді Лоренцо, Маріу Руй, Аллан, Руїс (Льоренте, 84), Зьелінскі, Кальєхон, Мілік, Лоренцо Інсіньє.

Інтер: Ханданович, Де Врей, Бастони - Кандрева, Весіно (Сенсі, 73), Брозовіч, Гальярдіні (Барелла, 56), Бірагі, Лукаку (Валеро, 88), Мартінес.

Попередження: Кандрева, Барелла, Еспозіто Шкрініар.