Арсенал і Крістал Пелас відкривали суботню програму 22 туру АПЛ. Клуби з Лондона поділили очки на Селхерст Парк. Зустріч завершилася з рахунком - 1:1.

Обидві команди відзначилися забитими м'ячами в кожному з таймів - на гол П'єра-Емеріка Обамеянга, «орли» змогли відповісти точним ударом Джордана Айю. На 67 хвилині команда Мікеля Артети залишилася вдесятьох після справедливого рішення VAR видалити Обамеянга за грубий фол. Обмінявшись небезпечними моментами команди більше не забивали.

Арсенал упустив можливість обійти Кристал Пелас в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи в своєму активі 28 очок.

Кристал Пелас - Арсенал 1: 1