Неймар та Кіліан Мбаппе

Неймар та Кіліан Мбаппе Фото:: Getty Images

У перенесеному матчі 15 туру Ліги 1 Монако на своєму полі приймав ПСЖ. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 4:1.

Рахунок в матчі був відкритий на 24 хвилині - відзначився Кіліан Мбаппе. У компенсований до першого тайму час ПСЖ подвоїв перевагу - забив Неймар.

На 72 хвилині господарі довели сет до розгромного - постарався Пабло Сарабія. На 87 хвилині Монако скоротив відставання зусиллями Тьємуе Бакайоко. Через чотири хвилини Кіліан Мбаппе оформив дубль, поставивши крапку в поєдинку.

Після цього матчу ПСЖ з 49 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці Ліги 1. Монако, маючи 29 балів, розташовується в зоні вильоту, на дев'ятій позиції.

Монако - ПСЖ 1:4

Голи: Бакайоко, 87 - Мбаппе, 24, 90+1, Неймар, 45+1, Сарабія, 72.

Монако: Лекомт, Хенріхс, Глік, Маріпан, Балло-Туре, Бакайоко, Головін (Адрієн Сілва, 69), Желсон Мартінш (Огюстен, 78), Фабрегас (Йоветіч, 79), Кейта Бальде, Бен-Йеддер.

ПСЖ: Навас, Дагба, Тіаго Сілва, Кімпембе, Курзава, Гує (Верратті, 71), Куассі, Ді Марія (Дракслер, 79), Неймар, Ікарді (Сарабія, 71), Мбаппе.

Попередження: Глік (45), Куассі (68), Бакайоко (81), Курзава (86).

Нагадаємо, 12 січня ПСЖ і Монако зійшлися в матчі 20 туру чемпіонату Франції. Поєдинок завершився результативною нічиєю - 3:3.