Маріо Балотеллі

Вчора Брешія зіграла внічию в матчі 20 туру Серії А. Ця нічия дозволила команді вийти на 18 місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії та обігнати Дженоа.

Втім, «ластівки» могли б зачепитися і за перемогу, проте команду підвів одіозний Маріо Балотеллі. На 74 хвилині за рахунку 2:2 наставник господарів Еудженіо Коріні випустив на заміну ексфорварда збірної Італії. Однак вже через сім хвилин СуперМаріо був змушений залишити поле.

Італієць небезпечно зіграв проти захисника Кальярі Фабіо Пізакане, за що побачив перед собою «гірчичник». Втім, Балотеллі відразу ж став виправдовувати себе і висловив кілька неприємних слів на адресу арбітра. Як підсумок, Маріо відправився відпочивати раніше фінального свистка.

Нагадаємо, що лідер чемпіонату Італії Ювентус обіграв Парму завдяки дублю Кріштіану Роналду. Це дозволило «бьянконері» зміцнити лідерство, оскільки Інтер втратив очки на полі Лечче.