Шеффілд Юнайтед - Манчестер Сіті

Шеффілд Юнайтед - Манчестер Сіті Фото:: Getty Images

24 тур англійської Прем'єр-ліги в самому розпалі.

Манчестер Сіті не дає остаточно померти інтризі в чемпіонаті Англії. У 24-му турі «городяни» зуміли вистраждати мінімальну перемогу над Шеффілдом. Олександр Зінченко провів на полі весь матч, але результативними діями не відзначився. Однак прекрасна можливість відзначитися була у Жезуса, але бразилець запоров третій з п'яти останніх пенальті в АПЛ. Проте, підопічним Гвардіоли все ж судилося взяти три очки на Бремелл Лейн. Героєм матчу став Кун Агуеро.

Страшна розв'язка для Евертона в домашньому матчі з Ньюкаслом. Мерсисайдці спокійно вигравали матч з рахунком 2:0. Однак 28-річний захисник Флоріан Лежен на 90+4 і 90+5 хвилині зрівняв рахунок. Відзначимо, що француз тільки на 70-й хвилині вийшов на поле.

Просто таки тур камбеків! Астон Вілла на 90+5 хвилині вирвала перемогу у Вотфорда - 2:1. Три очки в компенсований час здобув захисник «Віллані» Езрі Конса.

Борнмут впевнено переграв Брайтон - 3:1 і обійшов Вотфорд на дні турнірної таблиці. Тепер у Борнмута і Вест Гема нашого Андрія Ярмоленка по 23 очка, правда команда українця зіграла на два матчі менше.

Саутгемптон переграв Кристал Пелас на виїзді (2:0) і пройшов повз них в турнірній таблиці. Героєм матчу став Редмонд, який сам забив і допоміг відзначитися Армстронгу.