Неймар Фото:: Twitter

Напередодні світ облетіла новина про трагічну загибель Кобі Браянта. Легенда баскетболіста розбився в результаті краху вертольота. За інформацією ЗМІ, на борту зі спортсменом перебувала одна з його чотирьох дочок, яка також померла.

Кобі Брайант

Кобі Брайант Фото: Instagram

Гравець ПСЖ Неймар дізнався про смерть Кобі в перерві матчу Ліги 1 проти Лілля (2:0). В ході другого тайму бразилець відзначився голом і присвятив його Браянту. Після поєдинку футболіст прокоментував свій вчинок.

«У перерві я побачив повідомлення в соцмережах. Це час нескінченної скорботи для всього світу спорту. Не тільки для фанатів баскетболу. Я знав його. Це святкування для нього. Сподіваюся, він спочиває з миром», - сказав Неймар.

Нагадаємо, смерть Кобі Брайанта прокоментував також Лоінель Мессі. Нападник Барселони сумує разом з усім світом.