Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Getty Images

В 1/8 Кубка Іспанії скромному Леганесу належало відправитися на Камп Ноу до Барселони. Навіть останні невдачі каталонців не давали найменшого приводу уявити, що вони не впораються з «папугами». Власне, в цьому матчі склалося без сенсацій.

У першому таймі Грізманн і Ленгле вбили примари інтриги в матчі, а після перерви дубль Мессі та гол Артура поховали скромний Леганес - 5:0.

Барселона - Леганес 5:0

Голи: Грізманн, 4, Ленгле, 27, Мессі, 59, 89, Артур, 78.

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Ленгле, Альба (Фірпо, 64) - Відаль (Ракітіч, ​​61), Бускетс, де Йонг - Мессі, Грізманн (Артур, 72), Фаті.

Леганес: Куельяр - Росалес, Авазіем, Сіовас, Тарін, Сілва (Родрігеш, 57) - Руйбал, Оскар, Перес, Меса (Ерас, 57) - Брайтвейт (Пломер, 71).

Попередження: Перес, Авазіем, Тарін.

Раніше повідомлялося, що Реал і Барселона поборються за трансфер Вілліана. Також інтерес до бразильця приписують Ювентусу.