Дмитро Щербак Фото:: Анжи

Склад Ворскли поповнив черговий новачок. Ним став півзахисник Дмитро Щербак.

Він вихованець полтавського футболу, який розпочинав кар'єру в ФК Полтава, а останні чотири сезони відіграв в Росії (Кубань, Анжі та Нижній Новгород).

На зборах 23-річний хав двічі відзначився голами за команду Юрія Максимова. Щербак став вже четвертим новачком Ворскли. Раніше полтавці підписали Руслана Степанюка, Владислава Кулача і Євгена Опанасенка.

Тим часом наставник полтавців Юрій Максимов замахнувся на Кубок України. Наставник не проти повторити успіх Миколи Павлова, який брав трофей у 2009 році.

Нагадаємо, Ворскла вибила Колос в 1/8 Кубка України - 1:0. Путівку до чвертьфіналу турніру Ворсклі приніс Луїзао. На 68 хвилині бразильський півзахисник відзначився єдиним голом у поєдинку.

Десна, у свою чергу, Десна на цій стадії здолала Миколаїв. Підсумковий рахунок 2:4 дозволив Десні вийти в 1/4 фіналу Кубка України.

Базовий день 1/4 фіналу - 4 березня 2020 року. Фінал Кубка України пройде 13 травня в Тернополі на Міському стадіоні. Дана локація стане восьмим місцем проведення вирішального поєдинку турніру.