Мюнхенська Баварія не помітила Майнц в гостьовому матчі 20 туру чемпіонату Німеччини. Підопічні Ханса-Дітера Фліка обґрунтували свої претензії на три очки в стартові 25 хвилин ігрового часу, завдяки точним ударам Левандовскі, Мюллера і Алькантари. До перерви господарі відіграли один м'яч зусиллями Сен-Жюста. У час, що залишився вболівальники забитих м'ячів не побачили.

Гостьова перемога над Майнцом дозволила Баварії тимчасово очолити турнірну таблицю Бундесліги. Суботню програму ігрового дня завершить протистояння лідерів Лейпцига і гладбахскої Боруссії. Гру покаже канал Футбол 2. Початок трансляції - 19:25.