Микола Морозюк

Микола Морозюк Фото:: Instagram

У матчі 20 туру турецької Суперліги Різеспор вдома приймав Бешикташ. Український захисник Микола Морозюк взяв участь в гольовій атаці своєї команди, асистувавши нападнику Мілану Шкоді, відновивши статус-кво. Зустріч завершилася перемогою стамбульського гранда - 2:1.

Після перерви свій ігровий час отримали ще два українця - Денис Гармаш з'явився на полі на 68 хвилині, а в заключний відрізок ігрового часу в чемпіонаті Туреччини дебютував орендований у Шахтаря Андрій Борячук.

Різеспор продовжує залишатися в другій половині турнірної таблиці Суперліги з 24 очками в активі.